Oferta

Ciągłe awarie serwerów, przerwy w działaniu najważniejszych aplikacji oraz niekończące się problemy z konfiguracją nowych systemów przyprawiają Cię o ból głowy? Sprawy związane z działaniem serwerów w takim stopniu absorbują Twoją uwagę, że przegapiasz kolejne szanse na rozkręcenie swojej firmy? Zamiast spędzać czas za swoim biurkiem częściej odwiedzasz serwerownię? Zamiast zająć się analizą sytuacji na rynku lub analizą sprzedaży musisz poświęcać swój cenny czas na "majstrowanie" przy serwerach?

Z wykonywania tego typu zadań mogą czerpać przyjemność jedynie zapaleni informatycy. Informatycy, którzy wśród kabli, serwerów, hubów i innych dziwnych urządzeń mogliby spędzać każdą wolną chwilę. Prawdopodobnie zauważyłeś, że takie zajęcia nie są przeznaczone dla zwykłych śmiertelników.

A teraz wyobraź sobie sytuację, w której nie zawracasz sobie głowy montażem serwerów, ich konfiguracją, instalacją jakiegokolwiek oprogramowania czy tworzeniem kopii zapasowych. Infrastruktura informatyczna nie stanowi już dla Ciebie żadnego problemu. Wyobraź sobie, że masz dostęp do każdego narzędzia, które jest Ci potrzebne, nie martwisz się o jego konfigurację. Każdą chwilę w pracy możesz poświęcić na wykonywanie różnego rodzaju analiz czy wdrażanie nowych pomysłów. Jednym słowem możesz skupić się wyłącznie na logice biznesowej. Taka sytuacja sprawia, że Twoja firma zyskuje coraz większą przewagę konkurencyjną a Ty już możesz zacierać ręce.

Myślisz, że opisana powyżej sytuacja to jakaś bajka? Wręcz przeciwnie. Wystarczy, że obsługę serwerów swojej firmy powierzysz specjalistom z branży IT - prawdziwym, zapalonym informatykom, o których była wcześniej mowa. Wystarczy, że wybierzesz ssh24.
Nie czekaj, wyślij zapytanie ofertowe już teraz!

Oferujemy:

  • instalację i konfigurację serwerów
  • ciągły nadzór wydajności serwerów oraz działania aplikacji i usług (monitoring 24/7)
  • szybkie reagowanie w przypadku awarii i innych sytuacji krytycznych (przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku)
  • tworzenie kopii bezpieczeństwa
  • codzienny backup systemów
  • przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania
  • migrację danych pomiędzy serwerami
  • optymalizację wydajności serwerów dla określonych rozwiązań
  • rozpoznawanie i usuwanie potencjalnych zagrożeń
  • profesjonalne wsparcie techniczne

Postaw na zespół, który uwielbia wyzwania i nie odpuści wykonania nawet najtrudniejszych zadań. Pozwól rozwijać nam zamiłowanie do rozwiązywania wszelkiego typu problemów z dziedziny informatyki.

Zazwyczaj na zapytania ofertowe przedsiębiorstw odpowiadamy w ciągu doby. Wiemy jak ważnym czynnikiem dla naszych Klientów jest czas. Pozwól sobie pomóc - wyślij zapytanie już teraz.